Beemster Royaal Grand Cru

€2.90
Tax included

Beemster je veľmi obľúbený kravský syr pôvodom z Holandska. Vyrábaný je z pasterizovaného mlieka v oblasti severného Holandska, ktoré je známe svojou úrodnou pastvou. Beemster Royaal Grand Cru zreje minimálne 12 mesiacov. Po dozretí nadobúda krásnu karamelovú farbu a výraznejšiu chuť. Počas medzinárodnej sútaže, ktorá sa konala v júni 2019 vyhral syr Beemster Grand Cru zlatú medailu z pomedzi 952 mliečných výrobkov zo 48 krajín sveta. No nie je to posledný syr z rodiny Beemster ktorý bol na tejto sútaži ocenení.  Beemster starý- zrejúci 10 mesiacov a Beemster Classic- zrejúci 18 mesiacov získali striebornú medailu a Beemster Royal bronzovú medailu. Ponúkame na predaj balenia 250gr, 500gr,750gr a 1kg. Syry odosielame vo vákuovom balení s minimálnou dĺžkou záruky 1 mesiac. INFO:frank@knip.sk

Hmotnosť syra
  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Data sheet

Vlastnosti
bezlaktózový
Krajina pôvodu
Holandsko
Typ syra
kravský
Obsah tuku
46%

Specific References