Kozí syr 6 týždňoví

€2.90
Tax included

Kozí pasterizovaný syr zrejúci 6 týždňov. Syr je vyrobený zo 100% kozieho mlieka. Značka syru Arina je zárukou najvyššej kvality. Továreň Arina v Rijhe zbiera kozie mlieko od 40 poľnohospodárov na juhu Holandska. Prvotriedne kozie mlieko z ktorého sa vyrábajú syry Arina je výborne aj vďaka vyváženej strave, ktorá daná oblasť ponúka. Tento polotvrdý syr pôvodom z Holandska má miernu chuť a odporúčame ho pre menšie deti.Ponúkame na predaj balenia 250gr, 500gr,750gr a 1kg. Syry odosielame vo vákuovom balení s minimálnou dĺžkou záruky 1 mesiac.Pre viac informácií o syroch môžete kontaktovať frank@knip.sk

Hmotnosť syra

Last time this product was added to a cart: 2019-09-09

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Data sheet

Vlastnosti
s laktózou
Krajina pôvodu
Holandsko
Typ syra
Kozí
Obsah tuku
48%

Specific References