Maasdamer

4,00 €
S DPH

Tento Holandský syr sa vyznačuje jemnou nasladlou chuťou ktorá sa mení až na orieškovú. Vyrába sa z pasterizovaného kravského mlieka. Percento tuku je 45%. Bol vyrábaný ako napodobenina Švajčiarskeho Emmentaleru. Oba syry spája lahodná chuť a preslávené dierky vo veľkosti pinpongových loptičiek. A ako tieto dierky vznikajú? V čase zrenia syru začnú mikroorganizmy odbúravať kyselinu mliečnu a kyselinu glutamínovú, ktorá sa už nemá ako dostať zo syru von. Preto zostáva uzavretý v dutinách a vytvára charakteristické dierkovanie. Odporúčame ho kombinovat s nakladaným ovocím, ale hodí sa aj do sendvičov ako výborná desiata.

Hmotnosť syra
Množstvo
Product available for orders

  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Tabuľka dát

Krajina pôvodu
Holandsko
Typ syra
kravský
Obsah tuku
45%

Špecifické referencie