Beemster Royal grand cru

5,50 €
S DPH

Beemster je veľmi obľúbený  kravský syr pôvodom z Holandska. Vyrábaný je z pasterizovaného mlieka v oblasti severného Holandska, ktoré je známe svojou úrodnou pastvou. Beemster grand cru zreje minimálne 12 mesiacov. Po dozretí nadobúda krásnu karamelovú farbu a výraznejšiu chuť. Počas medzinárodnej sútaže, ktorá sa konala v júni 2019 vyhral syr Beemster grand Cru zlatú medailu z pomedzi 952 mliečných výrobkov zo 48 krajín sveta. No neni to posledný syr z rodiny Beemster ktorý bol na tejto sútaži ocenení.  Beemster starý- zrejúci 10 mesiacov a Beemster Classic- zrejúci 18 mesiacov získali striebornú medailu a Beemster Royal bronzovú medailu

Hmotnosť syra
  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Tabuľka dát

Vlastnosti
bezlaktózový
Krajina pôvodu
Holandsko
Typ syra
kravský
Obsah tuku
46%

Špecifické referencie