Bunkrový kozí syr

10,25 €
S DPH

Bunkrový kozí syr je pravdepodobne najzvláštnejší a najzaujímavejší syr z našej ponuky. Už zo samotného názvu bunkrový, sa môžete dozvediet, že zrenie tohto syra prebiehalo v bunkroch. A nie hocijakých,ale vo vojenských. V Holandsku sa nachádza komplex ôsmich neobývaných bunkrov, ktoré poskytujú ideálne podmienky na dozrievanie nášho TOP syra. Prvý s týmto nápadom, nechať syry zriet v bunkroch, prišiel Jan Peter Nijenhuis. Pri výrobe tohto syra sa nepoužívajú žiadne farbivá, len syridlo a štartér. Po 6-7 mesiacoch zrenia má ideálnu chuť s jemnými kryštálikmi soli a mierne nasladkou chuťou.

Hmotnosť syra
  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Tabuľka dát

Vlastnosti
s laktózou
Krajina pôvodu
Holandsko
Typ syra
kozí
Obsah tuku
46%

Špecifické referencie