Gruyere kaltbach

12,25 €
S DPH

Gruyere kaltbach je Švajčiarský syr zrejúci 12 mesiacov. Výrába sa z nepasterizovaného kravského mlieka. Tajomstvo jeho skvelej chuti je dozrievanie v jaskyniach ktoré sa nachádzajú 15 metrov pod zemou. Tieto pieskovcové jaskyne ponúkajú ideálnu teplotu a konštantnú vlhkosť. Mlieko sa zbiera od lokálnych farmárov v regione AOP Le Gruyere. Mlieko sa prepravuje na krátu vzdialenosť do mliekarní, kde syroví majstri zdokonalujú svoje dlhoročné skúsenosti na vytvorenie tohto 35 kilového bochníka. Po troch mesiacov zrenia prídu do mliekarne majitelia jaskýň Kaltbach a podľa hodnotenia vyberú najkvalitnejšie Le Gruyere syry na ich dozretie v jaskyniach. Zvýšných 9 mesiacov jaskynní majstri sledujú zrenie syra, premývajú ho slanou vodou a kefkujú až kým syr Le Gruyere nedosiahne plnú zrelosť.

Hmotnosť syra
  • Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Bezpečnostné pravidlá (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá doručovania (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)
  • Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka) Pravidlá vrátenia tovaru (upraviť pomocou modulu Ubezpečenia zákazníka)

Tabuľka dát

Vlastnosti
s laktózou
Krajina pôvodu
Švajčiarsko
Typ syra
kravský
Obsah tuku
48%

Špecifické referencie